Serwis rowerowy

W ciągu 8 lat naszej działalności udało nam się otworzyć na terenie Trójmiasta dwa salony rowerowe i dwa punkty naprawcze. Zarówno Ridley Concept Store na gdańskich Kowalach jak i Sklep rowerowy w Pruszczu Gdańskim są wyposażone w profesjonalny serwis, w którym pracują wykwalifikowani mechanicy.

Punkty naprawcze przy ścieżce rowerowej na gdańskiej Zaspie i Aniołkach to przyjazne przystanki, gdzie kupisz dętkę lub inne niezbędne drobiazgi rowerowe, dokonasz szybkiej regulacji przerzutek lub drobnej naprawy, a przy okazji napijesz się dobrej kawy.Serwis i bike-SPA Pruszcz Gdański
 

Prócz standardowych napraw wszelkiego rodzaju serwis w Pruszczu Gdańskim wyposażony jest w kabinę do profesjonalnego mycia rowerów.

 

Usługa bike-SPA w punktach

 
  • Mycie całego roweru (rama, koła, napęd) - ręczne mycie roweru wodą o standardowym ciśnieniu (bez użycia myjki ciśnieniowej!) przy użyciu biodegradowalnych środków czyszczących renomowanej belgijskiej marki Bike7
  • Suszenie sprężonym powietrzem - osuszanie całego roweru za pomocą sprężonego powietrza pozwala dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca napędu i daje 100% pewność, że jest on odpowiednio przygotowany na przyjęcie środków smarujących
  • Smarowanie napędu - według życzenia Klienta: oliwka Bike7 DRY (na suche warunki) lub Bike7 WET (błoto i mokre warunki)

Adres serwisu:

Pruszcz Gdański
ul. Obrońców Pokoju 36

Umów się na serwis do Wojtka:
tel.: + 48 662 900 511


Serwis Gdańsk Kowale

Przyjmujemy WSZYSTKIE rowery, które wymagają naprawy lub umycia.

W pierwszej kolejności do stanu używalności przywracane są rowery, których właściciele zarezerwowali wcześniej kolejkę telefonicznie lub osobiście.

Adres serwisu:

Gdańsk Kowale
ul. Skromna 1

Umów się na serwis:
tel.: +48 664 996 686

 


Kawa&Naprawa Gdańsk Zaspa

Punkt naprawczy przy ścieżce rowerowej na gdańskiej Zaspie to przystanek dla rowerzystów gdzie kupisz dętkę lub inne niezbędne drobiazgi i akcesoria rowerowe, dokonasz szybkiej regulacji przerzutek lub drobnej naprawy, a przy okazji napijesz się dobrej kawy.
 

Usługi:

 
  • Serwis rowerowy – drobne naprawy możliwe do wykonania od ręki
  • Sprzedaż – podstawowe części i akcesoria rowerowe
  • Zostaw rower do naprawy – rowery wymagające dłuższego czasu naprawy zabieramy do serwisu w Jankowie umawiając termin odbioru indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania serwisu.

Adres serwisu:


róg Al. Rzeczpospolitej z ul. Żwirki i Wigury
80-463 Gdańsk Zaspa

Umów się na serwis:
tel.: +48 534 016 585
© SolEx B2B